OLD WOOD TECHNOLOGIES
Після цього оброблення готові вироби вигідно відрізняються від тих, які зроблено зі свіжого дерева. Вони вже ніколи не зогниють, і в них не заведуться шкідники. Ви отримаєте 100% екопродукт, що не потребує антисептування, біохімічного захисту, покриття лаками чи фарбування.
ДЛЯ СВОЇХ ПРОДУКТІВ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО БАЛКИ Й ДОШКИ ІЗ СТАРИХ БУДИНКІВ, КОМОР ТА ОБЕРЕГІВ.
Обов'язково перевіряємо, щоб вік деревини був не меншим як 40—50 років. Перед купуванням матеріалу випробовуємо його якість. Після доставлення до виробництва проводимо первинне оброблення та позбавляємо деревину від металу й старих цвяхів, калібруємо за розміром, висушуємо вироби до потрібної вологості, робимо пази, замки та шліфуємо у два етапи.
Чотири роки ми експортували вторинну деревину в Європу, де з неї виробляли готові декоративні панелі або меблі для оздоблення Куршавелю та інших курортів. За кордоном стару деревину цінують за справжність та екологічність. Настав час запровадити цю моду й в Україні.
ДОПОМАГАЄМО З ПРОЄКТОМ
Щоб зреалізований проєкт цілковито відповідав вашому задуму, ми допоможемо з усіма етапами впровадження. Підберемо потрібний колір, порадимо, який продукт ліпше вибрати під ваш функціонал, і проконсультуємо щодо монтажу.
ПОСЛУГИ
ІНДИВІДУАЛЬНО ПІДБИРАЄМО
Базові позиції продукції в нас завжди в наявності. Та якщо ви маєте особливий задум, спеціально під ваш проєкт ми можемо відшукати дошки унікальних розміру й фактури. Наприклад, завширшки 50 см або з рідкісної породи дерева: сибірської модрини, кедра. Для цього розкажіть нам про свою ідею, і ми надішлемо фотографії можливих продуктів.
МОНТУЄМО НА МІСЦІ
Якщо вам потрібна допомога з монтажем стінових дощок або збиранням альтанок, комор чи сходових майданчиків, наші фахівці можуть виїхати на об'єкт і змонтувати все за готовими кресленнями.
ВИГОТОВЛЯЄМО МЕБЛІ
Ми найліпше знаємо властивості нашої деревини, її характер і міць. Вона нам давно підкорилася, і ми легко виготовляємо з неї будь-які індивідуальні меблі. Зателефонуйте нам, щоб розповісти про свою ідею, або надішліть готові креслення, і ми проконсультуємо вас щодо реалізації.
СПІВПРАЦЯ
З ДИЗАЙНЕРАМИ
Звертайтеся, щоб отримати консультацію щодо проєкту, зразки деревини або домовитися про умови постійної співпраці. Ми завжди відкриті до обговорень і радо допоможемо.
ПРОДУКЦІЯ
Завантажити повну бібліотеку моделей та текстур
ПРОДУКЦІЯ
© 2021 OLD WOOD TECHNOLOGIES.
ALL RIGHTS RESERVED .
РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА